=- Firma Profili -=

NURTAŞ CAM; Dekoratif cam sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.


Firmamızda; desenli cam, desenli kumlu cam, Kurşun Vitray, Boyama Vitray, Mozaik Vitray, Yapıştırma Vitray, Bizote Vitray, Kum Oyma Çalışmalarının yanı sıra, dekoratif ayna, oyma ayna, cam yönlendirme, cam tabelaları gibi sanatsal cam ürünleri konusunda hizmet verilmektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Nurtaş Cam" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Ürünlerimizi Konutlarda, işyerlerinde, restoranlarda, otellerde, tatil köylerinde, ibadethanelerde, resmi dairelerde ve deniz taşıtlarında görmeniz mümkündür. Camın ışık ve renkle uyumunun ahenkle dansını, sizlerin zevk ve isteklerine göre, vitray sanatı ile çok çeşitli alanlarda görmeniz için bizi ziyaret etmenizi öneririz.


Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların cam dekorasyon ve vitray ürünleri taleplerini başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Işık cam ve sanatın birleşimi, kullanılan camlar ve tekniği ile çok farklı kapı, pencere, pano, aplik, tiffany vitray çalışmaları, tavan aydınlatmaları, dekoratif cam ve ayna çalışmalarıyla iç ve dış tüm mekanlara uygulama yapılmaktadır. Çalışmalarımızı özel siparişle, sizlerin zevkine ve isteğinize göre tasarlayıp, sizi ve mekanlarınızı özel kılıyoruz.
Konya vitray cam, desenli cam, kumlu cam, cam kapı, vitray cam kapı, sürgülü cam kapı, vitray pano, vitray modelleri, oymalı cam, cam ayna tasarımı