NURTAŞ CAM; Dekoratif  cam  sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamızda; desenli cam, desenli kumlu cam,  Kurşun Vitray, Boyama Vitray, Mozaik Vitray, Yapıştırma Vitray, Bizote Vitray, Kum Oyma Çalışmalarının yanı sıra, dekoratif ayna, oyma ayna, cam yönlendirme, cam tabelaları gibi sanatsal cam ürünleri konusunda hizmet verilmektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Nurtaş Cam" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Ürünlerimiz; konutlarda, işyerlerinde, restoranlarda, otellerde, tatil köylerinde, ibadethanelerde, resmi dairelerde ve deniz taşıtlarında görmeniz mümkündür. Camın ışık ve renkle uyumunun ahenkle dansını, sizlerin zevk ve isteklerine göre, vitray sanatı ile çok çeşitli alanlarda görmeniz için bizi ziyaret etmenizi öneririz.

 

Işık cam ve sanatın birleşimi, kullanılan camlar ve tekniği ile çok farklı kapı, pencere, pano, aplik, tiffany vitray çalışmaları, tavan aydınlatmaları, dekoratif cam ve ayna çalışmalarıyla iç ve dış tüm mekanlara uygulama yapılmaktadır.

 
 

Çalışmalarımızı özel siparişle, sizlerin zevkine ve isteğinize göre tasarlayıp, sizi ve mekanlarınızı özel kılıyoruz.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Vizyonumuz;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan , kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektöründe ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Mizyonumuz;

 

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

       
NURTAŞ CAM
Dekoratif Cam Sistemleri